Hi, what are you looking for?
Nu mai puțin de 36 de șoferi au fost depistați conducând după ce au consumat alcool, în județul Timiș, în timpul unei acțiuni desfășurate...
Ploile intense de sâmbătă noaptea și de pe parcursul zilei de duminică au pus sistemul de canalizare din Timișoara sub presiune maximă. Conform Aquatim,...